В Україні почали видавати зелені номера для електромобілів

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України почали видавати українським водіям номерні знаки спеціального зразка для електромобілів. Від стандартних автомобільних номерних знаків вони відрізняються зеленим шрифтом та містять латинську літеру «Z». Про це зазначається на офіційній сторінці у Facebook Головного сервісного центру МВС.

Відтепер електромобілі мають рівні права з автомобільним транспортом та можуть користуватися перевагами дорожніх знаків «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів». Для електромашин будуть відведені спеціальні зони для паркування та буде забезпечено постійний доступ до зарядних станцій. Тепер патрульна поліція зможе без проблем відстежувати звичайні авто і виписувати штрафні санкції ПДВ порушникам.

Крім того, з 7 жовтня електромобілі в Україні користуються великими правами, ніж їх аналоги з двигуни внутрішнього згорання. Це лише перші кроки, але все ж таки поступово транспортна система удосконалюється.

Варто підкреслити, що закон про «зелені» номери» взяли на розгляд ще торік. Цим законом вели штрафні санкції у розмірі 340-510 гривень для автомобілістів звичайного транспортного засобу за паркування в місцях відведених для електрокарів.

 

Бардачок - Запорожье,,,