АвтоЗАЗ відновив випуск легковиків: стало відомо, скільки автомобілів випустив завод

У вересні 2020 року Запорізький автомобілебудівний завод відновив цикл виробництва легкових автомашин. Як зазначається на офіційному сайті асоціації ««Укратомпром»» за останній місяць АвтоЗАЗ випустив 248 автомобілів. За офіційними статистичними даними у вересні на запорізькому заводі було зібрано 861 од. транспортних засобів. Для порівняння, торік, виробництво не виробляло та не випускало легкових автомобілів.

Окрім цього варто виокремити, що в Україні за останній час на 21 % знизилась кількість виробництва автобусів. Зокрема, на автомобілебудівному заводі було випущено всього 6 автобусів. Наприклад, на заводі «Черкаський автобус» - 32, на Чернігівському автозаводі - 20, на заводі «Богдан» - 11 і на Часовоярському автобусному заводі - 4.

Як зазначалось раніше, на Запорізькому автомобільному заводі було випущено нову модель автобусу малого класу, новинка ЗАЗ - А08 стала доповненням цієї серії автобусів. Також завод офіційно оголосив інформацію про виготовлення виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку.

В кінці вересня на офіційній платформі Lada в Україні з’явився прейскурант на продукцію, більшість автомобілів зазначені від виробника АвтоЗАЗ. Роки випуску українських машин – 2019, 2020 рік.

Бардачок - Запорожье,,,