Оснащення міста «розумними світлофорами»

     На засіданні сесії Запорізької міської ради було прийняте рішення про оснащення міста «розумними світлофорами». Нові автоматизовані регулятори в автоматичному режимі будуть відстежувати рух автомобілів, матимуть вбудовану камеру та датчики.

             

     Для реалізації поставленого питання запорізькі депутати проголосували «за» підтримання проєкту про виділення необхідних коштів для розробки проектно – кошторисної документації для встановлення інноваційного об’єкта.
 
      Сучасний автоматичний сигналізатор встановлять на вулицях з інтенсивним транспортним потоком. Зокрема, такі об’єкти з’являться на перехрестях вул.Вінтера – вул. Кияшка, вул.Гребельна – вул. Каховська та вул. Гребельна – вул.Вінтера. 
 
        Вибір встановлення «електричних сигналізаторів» біля греблі Дніпрогесу пояснили тим, що саме тут в години час – пік складається найскладніша ситуація з заторами (у зв’язку з робочими перевезеннями).
         
         Розумні світлофори будуть автоматично реагувати на кількість автомобілів та автобусів, які збираються на перехрестях та будуть надавати перевагу руху найбільшій кількості транспорту.
 
         Це рішення є об’єктивно правильним, ми впевнено йдемо в ногу з Європою та намагаємося вдосконалювати та розвивати місто Запоріжжя в різних сферах.

Бардачок - Запорожье,,,