Активіст "Дорожнього контролю" оприлюднив відео отримання запорізьким поліцейським хабара
 

 

У мережі з'явилося відео, через яке в Запоріжжі затримали активіста "Дорожнього контролю"

30 січня активіст "Дорожнього контролю" Віталій Косенко, який зараз перебуває піддомашнім арештом,  виклав в мережу відео, де ДАІшники беруть хабар в 100 євро, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Саме через цей запис відбулося затримання журналіста.

Віталій Косенко був затриманий правоохоронними органами 26 січня. Прокуратура звинувачує його у вимаганні хабара, в розмірі 6 тис. доларів, у співробітника ДАІ. Нібито він став шантажувати ДАІшника, після того, як зняв його на відео.

Тепер Косенко представив відео, на якому зафіксовано, як ДАІшник зупинив активіста (напарника Косенко), від якого був запах алкоголю. Йому запропонували подихати в трубку, однак попередили, що 80% - трубка покаже перевищення норми. У цьому випадку буде оформлятися протокол, машину заберуть на штрафну стоянку, водія позбавлять прав і змусять виплатити великий штраф.

У підсумку активіст із співробітником ДАІ сіли в службову машину, там представник "Дорожнього контролю" запропонував вирішити ситуацію хабарем - 100 євро. Гроші він особисто в руки не передав, а поклав чи то під сидіння, чи то під килимок. ДАІшник відпустив активіста і порадив з'їсти шаурму, щоб перебити запах. www.youtube.com/watch

Як повідомляється на сайті "Дорожнього контролю", прокуратура вилучила оригінали відео і крутила змонтоване відео. Однак вони не врахували, що запис був раніше скопійований на інший носій.

Двома днями раніше Косенко в скайпі з'явився на "Громадському ТБ". Журналісти показали відео Прокуратури, за яким звинувачують самого активіста. Віталій Косенко заявив, що з ним зв'язався представник СБУ (вже після того, як вони зняли факт хабара ДАІшником) і запропонував провести операцію з ДАІшникам. Нібито це саме СБУ запропонувало з вимагати з ДАІшників ще грошей для їх дискредитації. А після повторної зустрічі з ДАІшниками Косенко заарештували.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, запорізька прокуратура оприлюднилавідеозапис спілкування ДАІ з активістом "Дорожнього контролю", де Віталій Косенко нібито вимагає гроші у працівників поліції. Також повідомлялося, що у Запоріжжі заарештували журналіста "Дорожнього контролю" Віталія Косенко. Також нагадаємо, що з’явилася розшифровка розмови інспекторів ДАІ і журналіста ДК - про гроші і замовників.

 

Бардачок - Запорожье,,,