Технічна інвентаризація нерухомого майна

Інвентаризація нерухомості найчастіше вганяє клієнтів у паніку – куди йти з цим питанням, як правильно оформити документи, чи потрібно стояти в чергах, скільки це все коштує. Наше бюро технічної інвентаризації надає всі види сучасних послуг технічна інвентаризація нерухомості. Фахівці нашої компанії допоможуть швидко отримати потрібний документ.

Що таке інвентаризація?

Це комплекс оглядово-вимірювальних робіт нерухомого майна з визначенням його фактичних розмірів для визначення технічного стану та інвентаризаційної вартості. Інвентаризація будівель та споруд проведеться спеціальною установою, співробітники якої займаються обстеженням будівель. Результатом технічної інвентаризації є передача акта заявнику. Без сертифіката не обійтися під час укладання багатьох видів угод, що з нерухомістю.

У яких випадках потрібна інвентаризація нерухомого майна?

Послуги БТІ можуть знадобитися власнику нерухомості у таких випадках:

  • квартиру чи будинок планується здати, продати чи поміняти;

  • об"єкт постає як спадок;

  • потрібно оформити дублікати документів, за якими у разі втрати оригіналу легко довести право власності;

  • переоформлення нерухомості здійснюється.

Де оформити інвентаризацію швидко та просто?

Звісно, ви можете оформити сертифікат самостійно. Але це займе багато часу, вам доведеться зібрати необхідну документацію, зайняти чергу та поспілкуватися з багатьма фахівцями. Непоодинокі випадки, коли документи повертають на доопрацювання через неправильне або неакуратне заповнення. Минає час, а ви так і не можете розпорядитись нерухомістю. Досвідчені фахівці вже допомогли багатьом клієнтам та знайомі з усіма підводними каменями процедури інвентаризації.

Наша компанія вже багато років працює ефективно, якісно та стабільно, у нас багато вдячних клієнтів, які зекономили свій час та нерви, скориставшись нашими послугами.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є:

  • Виїзд на техогляд за місцем знаходження нерухомого майна;

  • Статистична обробка даних інвентаризації та паспортизація, надання остаточних даних до вищих органів;

  • Діяльність, пов"язана з оформленням документів, у тому числі при купівлі-продажу, здачі в оренду нерухомого майна, надання послуг у галузі технічної інвентаризації нерухомого майна, надання інших послуг, пов"язаних із нерухомим майном, інвентаризація майна;

  • Зберіганняархівуреєстраційнихкнигінвентаризаціянерухомогомайна, алфавітнихкартотекнавласниківжитловихбудинків, розташованихнатериторії, щовходитьдозониобслуговування;

  • Надання відомостей з архівних матеріалів, що зберігаються на підприємстві, у тому числі на договірній основі;

  • Наданнякопійматеріалівтехнічноїінвентаризаціїнавимогусуб"єктівгосподарювання, якіздійснюютьтехнічнуінвентаризаціюнерухомогомайна, утомучислінадоговірнійоснові.

Ми консультуємо з усіх питань, пов"язаних із нерухомістю, інвентаризація майна. Допоможемо вирішити складні запитання законним шляхом. Ми використовуємо сучасне обладнання та програмне забезпечення. Надаємо гарантію на виконані роботи. З нами: зручно, надійно, якісно.

Приватне БТІ пропонує свої послуги з оформлення інформаційного сертифікату, що легалізує право власності. Послуги технічної інвентаризації надаються на підставі договору із замовником, у якому зазначаються терміни та вартість. Інтереси клієнтів надаються на підставі довіреності. Ви отримаєте лише легальні схеми отримання документів, що працюють. За потреби ми можемо надати рекомендації.

На офіційному сайті компанії StoreHouse розміщена основна інформація про послуги, що надаються (проектування, виготовлення технічного паспорта, оцінка, авторський і технічний нагляд, а також супутні послуги). На офіційному сайті ви можете поставити запитання щодо реєстрації, замовити виконання робіт з технічної інвентаризації.

Бардачок - Запорожье,,,