Жовті троянди

 
Жовті троянди в саду - це щось дуже особливе: вони нагадують нам про світло сонця та роблять наше серце веселим і радісним. Навіть як зрізані квіти для вази, вони мають особливий смисл. Їх часто дарують друзям як прояв пристрасті чи як знак примирення. Тепер існує безліч сортів, кожен з яких зачаровує своєю унікальністю. Той, хто шукає не лише красиві, але й міцні жовті троянди для саду, найкраще обирає троянди ADR. Ми презентуємо 12 рекомендованих жовтих троянд із величезного вибору сортів.

Жовті троянди: Особлива історія

У історії вирощування троянд розвиток жовтих троянд є визначним досягненням. Спочатку гібридні троянди, які квітували тільки червоними та білими кольорами, раптово зазнали сильної конкуренції в Німеччині, коли в 1580 році з Азії була імпортована перша жовта фуксійна троянда (Rosa foetida, також відома як Rosa lutea). Після численних спроб гібридизації з фуксійної форми Rosa foetida "Persian Yellow" виникли перші європейські жовті гібриди для садових троянд. Таким чином, фуксійна троянда є предком всіх жовтих або помаранчевих троянд, які ми зараз можемо захоплюватися в асортименті.

Жовті троянди для клумб

Особливий світловий вибух - це фішка жовтої троянди "Yellow Meilove" від родини розових Meilland. Густо наповнені квіти з"являються в зонтиках перед темнозеленими блискучими листями. Міцний сорт розцвітає рано, а квіти, що пахнуть лимоном, тримаються до самої осені. Троянда "Friesia" від Kordes із наповненими, світло-жовтими квітами вважається найкращою жовтою трояндою 70-х років. Зростаючи до 60 сантиметрів, вона росте сильно розгалуженою і кущовою. Її квіти дуже стійкі до погодних умов і починають пахнути з червня.

Декоративні троянди: Міцні жовті сорти

Серед декоративних троянд є кілька нагороджених представників у жовтому кольорі. Селекціонер Noack встановив стандарти з декоративною трояндою "Westart". Гарно світла, середнього розміру, наповнена троянда росте широко і густо галуззюється. З висотою і шириною приблизно 70 сантиметрів, "Westart" залишається досить компактною. "Sunny Sky" - так Kordes назвав свою декоративну троянду з медово-жовтими, наповненими квітами. На відміну від яскравих представників, "Sunny Sky" із своєю ніжною квітковою фарбою та легким ароматом виглядає романтично та елегантно. Сорт росте до 120 сантиметрів у висоту і 80 сантиметрів у ширину.

Жовті чагарники

Красивий, звисаючий ріст відрізняє чагарникову троянду "Goldspatz’" від селекціонера Kordes. Чагарникова троянда висотою до 130 сантиметрів і практично такою самою шириною показує світло-жовту, сильно пахучу квітку. Після сильного першого цвітіння наступають ще інші квіти, а восени утворюються червоні горішки. Також жовта троянда "Candela" відноситься до сортів, які цвітуть часто. Вона формує від червня до вересня медово-жовті, наповнені квіти, які добре самоочищуються. Крім того, троянду вважають дуже доглядною: вона стійка до мучниці та чорної плямистості.

 Чагарникова лазорізна троянда "Golden Gate" вже у 2006 році отримала визнання ADR і після цього численні інші нагороди на міжнародних конкурсах троянд. Її захоплюючий аромат і відмінне здоров“я роблять цей сорт, який може зростати до трьох метрів, однією з найбільш улюблених жовтих лазорізних троянд. Також густо наповнена жовто-червона лазорізна троянда "Alchymist" (також від Kordes) вже з 1950-х років вважається однією з кращих лазорізних троянд. Ця екстремально зимостійка лазорізна троянда цвіте лише один раз. Вона також добре переносить напівтіньові місця і представляє свої чудові квіти на висоті до трьох метрів.
 Жовті мініатюрні чагарники

З сильно наповненою лимонно-жовтою квіткою мініатюрна чагарникова троянда "Solero" від Kordes привносить літо в клумбу. Універсальна жовта троянда виростає приблизно на 70 сантиметрів у висоту і трохи ширше. Вона росте надійно і цвіте до самого осені. Чагарникова троянда-ґрунтовертка "Sedana" від Noack росте широко і має напівнаповнені жовто-абрикосові квіти. Вони створюють гармонійний контраст з темно-зеленими листям. Цю мініатюрну чагарникову троянду можна використовувати як квітучий ґрунтоверт і вона також підходить для контейнерів.

Англійські жовті троянди

Той, хто любить англійські троянди, відчує задоволення від сорту "Charles Darwin" від David Austin. Великоквіткова, густо наповнена гібридна троянда Леандра представляється в ситному відтінку жовтого та має чудовий аромат. Чагарникова троянда росте вільно прямо, досягає висоти до 120 сантиметрів і цвіте від червня до вересня. Хайбрид "Graham Thomas", який виник в результаті хресного перехресного "Charles Darwin" і "Schneewittchen", є нагородженою трояндою, яка виростає в наших широтах від 150 до 200 сантиметрів і має плоскі квітки в особливо насиченому жовтому кольорі. Її аромат нагадує про чайні троянди та фіалки. Їх знайдете на нашому сайті flowers 24.

Найкращі партнери для посадки Синіх троянд

Сині троянди Київ можна комбінувати або в тонових відтінках, або в цікавих контрастах з іншими красивими квітами. Дуже рекомендується створення клумби за допомогою колірного кола. Щоб отримати комплементарний контраст, поєднуйте жовті троянди з фіолетово-цвітучими трав"янистими рослинами. Наприклад, в унікальному блакитно-фіолетовому кольорі сяють квіти величезного чагарнику прекрасного (Geranium x magnificum). Також дзвіночки вважаються класичними супутниками троянд. Ще однією чудовою доповненням до жовтих троянд є фіолетові квіти цибулі (Allium), степового шавлію (Salvia nemorosa) або люпину (Delphinium). В тонових відтінках жовті троянди гармоніюють зі звіробій (Alchemilla) та золотистим горошком (Achillea filipendulina), а також з білоцвітними трав"яними рослинами, розсипаючи чисту радість життя. Незалежно від того, на яку гру кольорів ви вирішите, завжди звертайте увагу на схожі вимоги до місця посадки партнерів.

Станьте експертом з троянд завдяки подкасту

Насолоджуючись переглядом троянд, вирощувати їх - це також велике виклик, чи не так? У ролі гостя в подкаст-студії цього разу вас вітає Каріна Дінсер-Ненстіль, а експертом з троянд є Андреас Барляге. Садовий журналіст і автор є відданим шанувальником троянд і справжнім експертом у вирощуванні та догляді за рослинами. Андреас пояснює, чому голі корені троянд краще приживаються, ніж рослини у контейнерах, як проводити посадковий обріз та на що слід звертати увагу при висадці троянди. Чи можна вирощувати троянди в горщиках? І коли найкращий час для обрізки? Усе це та багато іншого ви дізнаєтеся у цьому випуску "Містянські люди - садовий подкаст". Абсолютно обов“язковий епізод для любителів троянд і всіх, хто хоче ними стати. Придбати довті троянди ви маєте можливість на нашому сайті https://flowers24.com.ua/ua/ 

 

Бардачок - Запорожье,,,