Робоче взуття на літо — як обрати оптимальне рішення для своєї діяльності

 

Спецвзуття — обовъязковий елемент екіпірування для робітників різних професій. Його призначення — це захист стопи та всієї ноги від зовнішніх факторів, починаючи з високих температур і закінчуючи різними механічними ушкодженнями, які можуть трапитися через падіння чи контакт зі сторонніми твердими предметами. Крім того, забезпечується захист стопи під час контакту зі склом та цвяхами.

Літнє взуття відрізняється від зимових аналогів тим, що воно значно легше й забезпечує додаткову вентиляцію, а це дуже актуально у спекотні дні. При цьому рівень захисту гомілки, стопи, пальців ніг та пъятки завжди повинен бути на високому рівні, незалежно від сезонної приналежності.

Компанія Consafety пропонує чоловічі, жіночі черевики робочі літні та інші елементи спеціального екіпірування для виконання робіт у складних умовах.

Різновиди літнього робочого взуття та їхні особливості

Літнє робоче взуття буває кількох різновидів, які відрізняються за фасоном і типом захисту:

  • Сандалі — легке взуття, що «дихає». Такий варіант підходить для виконання різних робіт, коли немає ризику травмувати ноги.
  • Кросівки — оптимальний варіант для літнього сезону. Наявність спеціальних вставок спереду та ззаду забезпечить додатковий захист п’ятки й пальців ніг. 
  • Черевики — взуття з додатковою підтримкою гомілковостопного суглоба. 

Зустрічаються також так звані «перехідні» моделі, на зразок посилених сандаль або напівчеревиків. 

Як вибрати спецвзуття на літо: корисні поради

Щоб правильно підібрати робоче взуття літнє, потрібно враховувати такі корисні рекомендації:

  • Вибирайте товари від відомих виробників, які пройшли сертифікацію. Це буде гарантувати високу якість продукції, її ефективність та безпеку.
  • Взуття повинно добре сидіти на нозі. Не треба брати речі «на виріст» або на пів розміру менше з надією, що кросівок із часом «розноситься».
  • Підбирайте сандалі або черевики з урахуванням умов експлуатації. Якщо немає ймовірності, що на ногу впаде щось важке, не треба переплачувати за металеві вставки та інші елементи захисту.
  • Матеріали, з яких виготовлене спецвзуття, повинні мати хорошу міцність та зносостійкість. 

В інтернет-магазині компанії Consafety можна вибрати якісне літнє спецвзуття за вигідними цінами та з гарантією якості від виробника. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати захист з урахуванням професії замовника, умов праці та інших особливостей.

Бардачок - Запорожье,,,