Як вибрати відеореєстратор
При покупці автомобіля водій повинен подбати про власну безпеку на автомобільних магістралях. Тому для комфортного управління транспортним засобом, досвідчені спеціалісти автомобільного ринку, рекомендують купувати відеореєстратори. Це невеликий пристрій, призначений для фіксації порушень ДТП біля або позаду автомашини. 
 
 
Прилад дозволяє в разі потреби переглядати старі або нові записи. Гаджет може вирішити ряд конфліктних ситуацій щодо ДТП на місці події, а також його можна використовувати як доказ у судах пов'язаних з дорожньо-транспортною пригодою або порушенням ПДР.
 

            Критерії вибору відеореєстратора для авто

На сьогодні на автомобільному ринку представлений широкий спектр якісних відеореєстраторів будь – якого виробника. Для того, щоб придбати якісний та недорогий прилад необхідно враховувати основні критерії:
 
1) тип конструкції – стандартний варіант гаджета передбачає фіксацію камери, блоку управління і дисплею в одному корпусі. Відеореєстратори серії Xiaomi вважаються одними із популярних варіантів. Модульні прилади складаються із декількох окремих частин. В Україні також можна придбати реєстратор камера якого захована в дзеркало автомобіля заднього виду.
2) дозвіл матриці – цей критерій визначає якість відеозапису в автомобілі. Сучасні відеореєстратори мають розширений динамічний діапазон Full HD. До бюджетного варіанту відносять діапазони HD. Пристрій з дозволом Super HD забезпечує чудову передачу кольору, деталізацію і допомагає масштабувати різні типи фрагментів. Але
така версія обійдеться водіям дорого;
3) кут огляду – цей показник впливає на зображення транспортної магістралі, чим він вище, тим якісніше відображується проїжджена частина траси. Стандартні показники діагоналі: 120 по горизонталі й 145 по діагоналі;
4) тип кріплення – найбільш зручним вважається варіант на клапані, його легко знімати. Але він більш габаритний. Є варіанти які кріпляться за допомогою скотчу, але зняти їх можна тільки якщо це передбачено конструкцією шарнірів;
5) живлення – відеореєстратори підключають до бортової мережі через виносну розетку або прикурювач. Це забезпечує функціональність під час роботи мотора. Важливо щоб конструкція мала акумулятор, він забезпечує безперебійну роботу навіть в момент коли машина застрягла.
 
Сучасний відеореєстратор є незамінним пристроєм, він містить ряд додаткових функцій, які забезпечують безпеку автомобілістам на дорозі. Автомобільний гаджет здатен фіксувати записи зіткнення дорожньо – транспортної події. Для правильного вибору необхідно визначити головні параметри та при підборі спиратися на них.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бардачок - Запорожье,,,